مهلت انتخاب خودرو های وارداتی تمدید نمی شود

به گزارش زیپو کالا، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اظهار داشت: آخرین فرصت انتخاب خودرو های وارداتی امشب است و این مهلت تمدید نخواهد شد ازاین رو متقاضیانی که پول مسدود کرده اند تا امشب برای انتخاب خودرو فرصت دارند.

مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد این که آیا مهلت ثبت نام خرید خودرو های وارداتی تمدید می شود یا خیر، اظهار داشت: آخرین مهلت برای ثبت نام جهت خرید خودرو های وارداتی امشب است و این مهلت تمدید نخواهد شد.
وی اضافه کرد: همچنان تعدادی از متقاضیانی که مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید خودروی وارداتی مسدود کرده اند نسبت به انتخاب خودرو در سامانه اقدام نکرده اند که احیانا از اتمام مهلت ثبت نام خبر ندارند. به اطلاع این دست از متقاضیان می رسانیم که آخرین مهلت امشب بوده و باید تا ساعت ۲۴ نسبت به انتخاب خودروی مدنظر خود اقدام نمایند.
تقدسی اشاره کرد: در دوره های بعد هم اگر قرار به عرضه خودرو باشد این متقاضیان با این مبلغی که مسدود کرده اند نمی توانند ثبت نام کنند و باید باردیگر پروسه ثبت نام را طی و مبالغ مد نظر را مسدود کنند برای اینکه بعد از پایان مهلت انتخاب خودرو در این دوره، اولویت ها مشخص می شود و اطلاعات کسانی که پول مسدود کرده اما خودرو انتخاب نکرده باشند، سوخت می شود.
گفتنی است، باتوجه به مشکلاتی که در ارسال اطلاعات مشتریان از بانکها به سامانه یکپارچه، طی روزهای ابتدایی ثبت نام صورت گرفت، مهلت تعریف حساب وکالتی تا روز جمعه ۲۰ بهمن ماه تمدید و مهلت ثبت نام ابتدا تا روز (شنبه ۲۱ بهمن ماه) و سپس تا آخر روز دوشنبه (۲۳ بهمن ماه) تمدید گردید.

منبع: