در میادین میوه و تره بار؛ هر کیلوگرم پنیر لیقوان ۱۷۷ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می رسد

زیپو کالا: هر کیلو گرم پنیر لیقوان (چرب) در میادین میوه و تره بار ۱۷۷ هزار و ۹۰۰ تومان و پنیر تبریز ممتاز (چرب) ۱۶۶ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می رساند.

به گزارش زیپو کالا به نقل از مهر، فرآورده های لبنی یکی از تامین کننده های کالری بدن است. یکی از منابع مهم کلسیم انواع محصولات لبنی بوده که در کنار آن چربی مورد نیاز روزانه را تامین می کند. شیر، پنیر، خامه، کره، ماست و دوغ از فرآورده های لبنی بوده که مصرف روزانه آن ضرورت دارد.
در حال حاضر هر بسته پنیر یو اف ۴۰۰ گرمی که با کالابرگ الکترونیک هم قابل تهیه است ۴۴ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می رسد. اما برخی افراد خریدار محصولات سنتی هستند. هر کیلو گرم پنیر لیقوان (چرب) در میادین میوه و تره بار ۱۷۷ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می رساند. همین طور پنیر تبریز ممتاز (چرب) ۱۶۶ هزار و ۹۰۰ تومان، پنیر توفو (سویا) ۱۳۳ هزار تومان، پنیر تبریز درجه یک و کم چرب ۱۴۹ هزار و ۹۰۰ تومان، پنیر سفید پاستوریزه ایرانی uf فراپالایش (اولترافیلتراسیون) ۷۵ هزار و ۹۰۰ تومان و پنیر لاکتیکی پاستوریزه (تهیه شده از شیرگاو) ۱۰۵ هزار و ۹۰۰ تومان در مراکز خرید سازمان میادین و تره بار درحال فروش است.