حضور گروه بهمن در نمایشگاه خدمات خودرو، تزئین و تجهیزات وابسته

به گزارش زیپو کالا، سه محصول بهمن موتور در سومین نمایشگاه خدمات خودرو، تقویت، تزئین و تجهیزات وابسته که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران درحال برگزاری است، حاضر شده اند.
به گزارش زیپو کالا به نقل از گروه بهمن، این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۶ مهر ماه درحال برگزاری و علاقه مندان می توانند با حضور در این نمایشگاه از غرفه گروه بهمن و سایر غرفه ها بازدیدکنند.
پیکاپ G۹ به همراه ون تجهیز شده اینرودز برای کاربری کمپر و همینطور پیکاپ کاپرا که برای خدمات امداد گروه بهمن تجهیز شده است، در این نمایشگاه حاضر شده اند. یکی از محصولات جدید بهمن موتور، پیکاپ دو دیفرانسیل G۹ است که بزودی به بازار عرضه می شود. این خودرو مجهز به موتور ۲۰۰۰cc توربوشارژر با ۱۹۵ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور، قابلیت مانور بالا را داراست. همینطور از گیربکس هشت سرعته از برند معتبر ZF استفاده شده است که این خودرو را برای سفرهای آفرودی مناسب می سازد.
کاپرا با موتور ۲۴۰۰cc نیروی مورد نیاز برای مانور در مسیرهای طبیعتی را به ارمغان می آورد. این خودرو از یک پیشرانه تنفس طبیعی با تولید حداکثر قدرت ۱۲۴ اسب بخار در ۵۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر در ۲۵۰۰ دور در دقیقه بهره می برد و به صورت دو دیفرانسیل و دنده ۵ سرعته دستی عرضه می شود. همینطور خودروی ون اینرودز هم با موتور ۱۵۰۰cc و کاربری کمپر در نمایشگاه حضور دارد.

منبع: