اپلیکیشن تردز ۷۰ میلیونی شد

زیپو کالا: اپلیکیشن رسانه اجتماعی جدید تردز (Threads) شرکت متا پلتفرمز، ظرف مدت دو روز پس از راه اندازی، ۷۰ میلیون کاربر را جذب کرد.

به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا پلتفرمز در اظهارنظری که نشانه شور و هیجانش بود، اظهار داشت: این استقبال بسیار فراتر از انتظار ما بود.

تردز چهارشنبه گذشته به عنوان جایگزینی برای توییتر ایلان ماسک که تا ژوییه سال ۲۰۲۲، حدود ۲۳۷.۸ میلیون کاربر داشت، راه اندازی گردید، اما عرضه این اپلیکیشن، بدون جنجال نبوده است. بر اساس گزارش وب سایت خبری سمافور، وکیل توییتر در نامه ای، متا را متهم کرد با استخدام کارمندان سابق توییتر، به اسرار تجاری و سایر اطلاعات بسیار محرمانه توییتر دسترسی پیدا کرده است و همچنان دسترسی دارد.

در این اپلیکیشن که شباهت زیادی به ظاهر توییتر دارد، افراد می توانند متن و لینک ارسال نمایند و به پیام های دیگران پاسخ دهند یا پست های ارسال شده را باردیگر ارسال نمایند. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد فهرست لیست دنبال کنندگان و نام حساب های کاربری خودرا از اینستاگرام منتقل کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تردز هم اکنون در میان اپلیکیشن های رایگان فروشگاه اپ استور اپل در آمریکا، در رتبه نخست ایستاده است. زاکربرگ در پستی در تردز خود اعلام نمود: از بامداد امروز ۷۰ میلیون ثبت نام در تردز انجام شده است.

منبع: