چه زمانی آیپدهای كوچك اپل عرضه می شوند؟

زیپو كالا: گفته می گردد كه نسل پنجم آیپدهای سایز كوچك اپل در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی راهی بازارهای جهانی خواهند شد.

به گزارش زیپو كالا به نقل از ایسنا، اخیرا گزارش های متعددی از جانب تامین كنندگان و شركت های تولیدكننده قطعات موردنیاز محصولات اپل انتشار یافته است كه نشان داده است نسل پنجم آیپدهای مینی (سایز كوچك) مدل سال ۲۰۱۹ اپل در نیمه نخست سال جاری میلادی توسط این شركت عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارشی كه در وب سایت دیجی تایمز آمده است، شركت های تولیدكننده پنل و قطعات موردنیاز آیپدهای سایز كوچك اپل بالغ بر ۴۰ درصد از دستگاههای موردنظر این شركت را تامین كرده و به مرحله تولید رسانده اند كه این امر نشان داده است تعداد موردنیاز اپل برای عرضه نهایی این محصول به بازارهای جهانی در نیمه نخست سال جاری میلادی آماده خواهد شد و در دسترس كاربران و علاقمندان به این محصول قرار خواهد گرفت.

این آیپد مینی كه مقرر است توسط اپل در نیمه اول سال ۲۰۱۹ میلادی به بازارهای جهانی عرضه گردد، احیانا تغییرات اساسی زیادی از لحاظ طراحی با ظاهر آیپد پرو نخواهد داشت و در اندازه ۷.۹ اینچی هم خواهد بود. البته این در حالیست كه گزارشی كه در نوامبر سال قبل انتشار یافت، این آیپد ۱۰ اینچی بوده و بدنه ای باریك تر از نسل های پیشین خود خواهد داشت.

مترجم: شیما قاسمی

دبیر خبر: محبوبه حسینی پور