رهن یک واحد ۹۷متری در منطقه۱۳ یک میلیارد تومان به همراه جدول

زیپو کالا: تازه ترین قیمت رهن و اجاره واحدهای مسکونی در منطقه ۱۳ تهران منتشر گردید بطوریکه بر طبق اطلاعات میدانی رهن یک واحد ۹۷متری در محله متوسط این منطقه حدود یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون قیمت دارد.

به گزارش زیپو کالا به نقل از مهر، با توجه به این که از اواسط پاییز تا انتهای سال قبل رکود تورمی در بازار مسکن حاکم شد و برخلاف رسوم دهه های اخیر بازار مسکن، میزان افزایش تقاضای خرید و فروش در این بازار رخ نداد که سبب شوکه شدن عده زیادی از فعالان این صنعت شد.
امسال با مشخص شدن میانگین قیمت مسکن در تهران کام خیلی از مستأجران تلخ شد؛ برای اینکه تعدادی از خانوار مستأجر از اردیبهشت ماه اقدام تا اواسط فصل تابستان مبادرت به جابه جایی می کند که افزایش قیمت مسکن بی گمان در تعیین نرخ رهن و اجاره تأثیر چشم گیری خواهد داشت اما با افزایش قیمت مسکن بازار عده ای که به مسکن چشم کالای سرمایه ای داشتند، پررنگ می شود.
برای رهن یک واحد حداقل ۸۸ متری در حد نوساز در منطقه ۱۳ محدوده پیروزی شرق تهران، خیابان ششم نیرو هوایی حداقل نیازمند ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است. محله و خیابان (منطقه ۱۳) عمر ساختمان قیمت اجاره (تومان) قیمت رهن (تومان) نیرو هوایی. سوم ۱۴۰۲ ۱۸ ۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰ نیرو هوایی. هشتم ۱۳۹۷ ۳۵ ۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. پاسدار گم نام ۱۳۸۸ ۵ ۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. دهم فروردین ۱۳۹۷ ۷ ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ نیرو هوایی. سی متری ۱۳۹۱ ۲۵ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. نبرد شمالی ۱۳۸۳ ۷ ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. تاجری ۱۳۹۵ ۱۲ ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. مقداد ۱۳۸۶ ۱۸ ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ پیروزی. نظر آهاری ۱۳۹۶ ۱۲ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰

منبع: