تولید بیش از ۳ میلیون مگاوات برق در نیروگاه بعثت پارس جنوبی

زیپو کالا: معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام نمود که از شروع سال ۱۴۰۱ تا حالا بیش از ۳ میلیون مگاوات برق در نیروگاه بعثت تولید شده است.

به گزارش زیپو کالا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسین شمشیری در آئین تجلیل از متخصصان و کارکنان مجموعه اتاق کنترل نیروگاه متمرکز بعثت مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: امسال تولید پایدار برق در پالایشگاه های سایت ۱ و ۲ مجتمع گاز پارس جنوبی بدست آمد.
وی اضافه کرد: با تلاش و کار گروهی نیروی انسانی توانمند، از شروع امسال تا حالا بیش از ۳ میلیون و ۲۴۷ هزار و ۱۷۹ مگاوات برق در نیروگاه متمرکز بعثت مجتمع گاز پارس جنوبی تولید شده است.
معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تکریم نیروی انسانی را مهم ترین اولویت این مجموعه معرفی و اشاره کرد: مجتمع پارس جنوبی با تاکید بر توان و دانش بومی کارکنان با استعداد و خلاق خود توانسته است در همه حوزه های عملیاتی بهترین عملکرد را در سال ۱۴۰۱ ثبت کند و این دستاوردهای مهم نشان از پویایی و نوآوری در این مجموعه بزرگ گازی کشور دارد.
شمشیری اظهار داشت: امید داریم در سال آینده، با تجربه بسیار بالای کارکنان و متخصصان این نیروگاه و دیگر بخش ها و با حل مسائل کلیدی بتوانیم در تولید پایدار گاز نقشی بسیار مؤثر داشته باشیم.

منبع: