توسط مركز پژوهش های توسعه و آینده نگری؛ راهکارها و مسائل برنامه ملی جهش مسکن مورد بررسی قرار می گیرد

به گزارش زیپو کالا، نود و چهارمین نشست علمی-تخصصی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری با موضوعˮ برنامه ملی جهش مسکن (مسائل، چالش ها و راهکارها)ˮ، برگزار می گردد.

به گزارش زیپو کالا به نقل از روابط عمومی مرکز، نود و چهارمین نشست علمی-تخصصی با مدیریت علمی: دکتر حمید محمدی؛ عضو هیأت علمی و رئیس گروه آینده نگری و فناوری های نو مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری و همینطور با سخرانی: دکتر حجت اله میرزایی؛ عضو هئیت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر پرویز آقایی؛ مدرس دانشگاه و مدیر کارگروه مسکن اندیشکده پایا و با مشارکت فعال جامعه علمی، پژوهشی، دانشگاهی، اندیشگاهی، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی ملّی و استانی به صورت مجازی برگزار می نماید.
از صاحب نظران و علاقه مندان دعوت می شود جهت بهره مندی از مباحث مطروحه و ایراد نظرات تخصصی خود به تالار نشست های مجازی این مرکز رجوع فرمایند.
این نشست در روز چهارشنبه ۲۰ مهر ماه سال ۱۴۰۱، ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر برگزار می گردد.
لازم به ذکر است این نشست نود و چهارمین نشست علمی-تخصصی و با عنوان برنامه ملی جهش مسکن (مسائل، چالش ها و راه کارها) است که به همت دفتر آموزش و ترویج مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری با حضور صاحب نظران ملی و استانی برگزار می شود.
برای شرکت در این جلسه مجازی به آدرس زیر رجوع فرمائید:
http: //connect.mporg.ir/dfrc