اخطار وزارت راه نسبت به پیامک های جعلی واریز وجه نهضت مسکن

به گزارش زیپو کالا معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای از متقاضیان نهضت ملی مسکن در خواست کرد تا از باز کردن پیامک های واریز وجه اجتناب کنند.

به گزارش زیپو کالا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، معاونت مسکن و ساختمان این وزارت خانه طی اطلاعیه ای از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن، در خواست کرد تا از باز کردن هرگونه پیامک دریافتی از شماره های شخصی با موضوع هایی همچون واریز وجه اجتناب کنند.
در این اطلاعیه همینطور از شهروندان خواسته است با عنایت به این که در بعضی استان ها پیامک واریز وجه از شماره های ناشناس به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن ارسال شده که محتمل بر کلاهبرداری از متقاضیان و بروز نارضایتی و عدم اطمینان مردم به دستگاه اجرایی می باشد، مراقب این پیامک ها باشند.
همچنین در بخش دیگری از این اطلاعیه تاکید گردیده است متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن لازم است آگاه باشند هرگونه پیامک دریافتی از شماره های شخصی با موضوع هایی همچون واریز وجه، جعلی و به قصد کلاهبرداری و سرقت اطلاعات حساب آنها بوده و لازم است متقاضیان از باز کردن لینک های ارسالی در این پیامک ها و یا واریز وجه به شماره های اعلامی در آنها اکیداً اجتناب کنند.