مدیر فرودگاه یاسوج: پروازهای تهران-یاسوج و بلعكس هفتگی شد

زیپو کالا: کهگیلویه و بویراحمد مدیر فرودگاه یاسوج از افزایش پروازهای «تهران- یاسوج» و بلعکس از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ آگاهی داد.
«عنایت انصاری فرد» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته، ۲ پرواز از طرف شرکت هواپیمایی پارس ایر طی روزهای شنبه و یکشنبه با هواپیمای CRJ۲۰۰ با ظرفیت ۶۰ مسافر به پروازهای فرودگاه یاسوج اضافه می شود.
وی اظهارکرد: این پروازهای ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه بامداد از «تهران به یاسوج» و ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه بامداد از «یاسوج به تهران» انجام می شوند.
مدیر فرودگاه یاسوج اشاره کرد: با اضافه شدن این دو پرواز از طرف شرکت هواپیمایی پارس ایر به پروازهای «تهران- یاسوج» و بلعکس، تعداد پروازهای این مسیر به ۷ روز بالا رفته اند و به طور هفتگی شدند.
انصاری فرد درباب راه اندازی پرواز «یاسوج -مشهد» و بلعکس اشاره کرد: در آینده نزدیک مسیر جدید پروازی «مشهد به یاسوج» و بلعکس و افزایش پروازهای «تهران- یاسوج» از طرف شرکت هواپیمایی پارس ایر ایجاد و راه اندازی خواهد شد.
وی بیان کرد: استمرار و افزایش پروازها مشروط به استقبال شهروندان، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرائی استان خواهد بود که می طلبد اطلاع رسانی دقیق به مردم استان صورت گیرد تا از این پروازها بهره ببرند.

منبع: