عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس: سایپا با وجود سخت ترین تحریم به دستاوردهای خوبی درتنوع محصول رسید

به گزارش زیپو کالا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: برای حل مشکلات و رفع موانع پیش روی صنعت خودرو، مجلس اهتمام کرده با احصاء مشکلاتی که بخش قابل توجهی ناشی از تحریم ها است، این صنعت اشتغالزا را حمایت کند.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، یوسف داودی در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و با تاکید بر پشتیبانی از صنعت خودرو، اشاره کرد: باتوجه به ضرورت پشتیبانی از صنعت داخلی و نقش اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی که خودروسازان در کشور دارند، مجلس در تلاش است تا با ریل گذاری مناسب، شرایطی را فراهم آورد تا مشکلات شرکت های خودروسازی حل شود.
وی با تقدیر از عملکرد سایپا در تولید خودرو های جدید و توقف تولید پراید، اظهار داشت: موجب افتخار صنعت خودروسازی کشور است که گروه سایپا توانسته در سخت ترین تحریم ها و مشکلات اقتصادی گوناگون در راه پیشرفت و توسعه قرار گیرد و به دستاوردهای خوبی برسد.
نماینده مردم سراب در مجلس با اشاره به تولید خودروی شاهین اشاره کرد: شاهین خودروی جدید سایپا که به تکنولوژی های روز مجهز است می تواند بازار خودرو را متحول کند و به نیاز مردم پاسخ دهد؛ در این میان می توان اظهار داشت که خودروی شاهین نقطه قوت سایپا شمرده می شود.
وی با اعلان اینکه افزایش تولید خودرو و ساخت محصولات متنوع در سایپا حاصل درایت و تلاش مدیریت ارشد و همکاران متخصص این خودروساز برتر است، اشاره کرد: باتوجه به تنوع محصولی که در سایپا دنبال می شود، کوشش برای ارتقا سطح رضایتمندی مشتریان ضرورت دارد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: موضوع دیگری که گروه خودروسازی سایپا انجام داده و تأثیر آن به خوبی در بازار قابل مشاهده می باشد، کاهش معوقات به مشتریان است، این مجموعه در کنار کارهای توسعه ای توانسته تأخیرهای گذشته را جبران کند.
وی با اعلان اینکه مجلس در کنار صنعت خودرو است و از مجموعه ای چون سایپا که می خواهد در امتداد اهداف ترسیم شده در توسعه محصول و افزایش سطح رضایت مردم گام بردارد حمایت می کند، اشاره کرد: باتوجه به دستاوردها و عملکرد قابل قبول گروه سایپا بطور قطع در آینده ای نزدیک شاهد رشد اقتصادی و رقابت با خودروسازان خارجی در امر کیفیت و صادرات محصول خواهیم بود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نقش خودروسازان در اشتغالزایی را بارز دانست و اظهار داشت: هدف مجلس از حمایت صنعت خودروسازی ایجاد رضایت مردم است.

منبع: