جدیدترین قیمت ها در بازار طلا، سكه و ارز

به گزارش زیپو كالا جدیدترین قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه ۲۲ آبان را در این خبر بخوانید.
به گزارش زیپو كالا به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۲۵ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۲۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است.
همینطور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۱۳۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سكه به قیمت یك میلیون و ۳۱۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سكه یك گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان (۴۲۹۷ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی ۱۴۶۵.۹۹ دلار است.

از بازار ارز چه خبر؟
اما قیمت خرید ارز در بانك ها نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته به صورتی كه هر دلار ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و هر یورو تا ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان برای خرید قیمت خورد.
البته برخی شعب بانكها امروز خرید ارز انجام نداند كه دلیل آن را هم اعلام نكردند.

ارز مسافرتی چند؟
بانكها امروز ارز مسافرتی را هم حدود ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت گذاری كردند كه حدودا ۱۰۰ تومان نسبت به روز گذشته ارزان تر بود ولی همچنان نسبت به قیمت بازار آزاد حدود ۳۰۰ تومان بالاتر است.
صرافی های مجاز بانكی هم تفاوت چندانی در معاملات ارزی امروز ایجاد نكردند و هر دلار ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان برای خرید و ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان برای فروش قیمت گذاری شد.
همینطور در صرافی های بانكی یورو ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری و ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان فروش رفت.