در معاملات امروز شاخص بورس به روند صعودی خود ادامه داد

به گزارش زیپو کالا شاخص کل بورس در ادامه روند صعودی روز گذشته خود، امروز هم تا این لحظه ۵۶ هزار واحد رشد کرده است.

به گزارش زیپو کالا به نقل از مهر، شاخص کل بورس در معاملات امروز بازار سهام ۲۵ شهریور در یک ساعت و نیم شروع معاملات با رشد ۴۶ هزار واحدی ۲.۸۸ درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۶۵۳ هزار و ۹۵۴ واحد رسید. شاخص هم وزن هم ۴ هزار و ۳۸۸ واحد رشد مثبت معادل ۱.۰۴ داشت و به جایگاه ۴۲۷ هزار و ۲۷۸ واحدی رسید.
تاکنون ۷۷۴ هزار فقره معامله انجام شده که ارزش آن ۶، ۲۰۰ میلیارد تومان است و ارزش کل بازار با رشد مثبت دو روز اخیر به رقم ۶، ۲۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
نمادهای فارس، فولاد و فملی بیشترین تاثیر مثبت را در رشد شاخص با تأثیرگذاری ۴ هزا ر و ۴۰۰ تا ۵ هزار و ۴۰۰ واحدی داشتند.
بازار فرابورس هم رشد مثبت ۲۹۷ واحدی داشت و شاخص کل این بازار به رقم ۱۷ هزار و ۳۱۵ واحد رسید.
صندوق های سرمایه گذاری، تأمین سرمایه ها، سرمایه گذاری ها، پتروشیمی ها و صندوق ها بیشترین نمادهای سبزپوش امروز بازار بودند اما صنایع غذایی، ماشین آلات، خودرویی ها و شرکت های داروسازی بیشترین نمادهای سرخ پوش امروز بازار را به خود اختصاص دادند.
بیشترین صف خرید را نمادهای فولاد با ۳۵۷ میلیارد تومان، وبصادر با ۳۳۷ میلیارد تومان، ثامید با ۲۹۰ میلیارد تومان و وغدیر با ۱۷۹ میلیارد تومان تشکیل دادند.
بیشترین صف فروش به نمادهای وملی با ۴۳۹ میلیارد تومان، ثشاهد با ۱۸۹ میلیارد تومان، لپارس با ۱۵۲ میلیارد تومان، کسعدی با ۹۷ میلیارد تومان و تپمپی با ۵۹ میلیارد تومان اختصاص دارد.