بازار, تجارت, توسعه, تولید, ساخت, شرکت, صنعت, کالا

فعالیت کارگزاری مسکن مهر پردیس از ۱۶ فروردین

آوریل 3, 2020

به گزارش زیپو کالا مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ کارگزاری مسکن مهر پردیس با حضور یک سوم از نیروها، فعالیت خویش را برای عرضه خدمات به افرادی که از راه سامانه، نوبت اینترنتی گرفته اند آغاز می کند.
سیدمهدی هدایت در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به مصوبه ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، کارگزاری مسکن مهر شهر جدید پردیس از تاریخ ۱۶ فرودین ماه ۱۳۹۹ تا آخر فروردین ماه جهت عرضه خدمات دایر می شود.
وی اضافه کرد: البته به دستور ستاد مقابله با کرونا در جهت مقابله با این ویروس، فعالیت کارگزاری با حضور یک سوم از همکاران شروع می شود.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس تصریح کرد: بر این اساس ظرفیت پذیرش مالکان هم متناسب با آن کاسته می شود و فقط افرادی که از راه سامانه میز خدمت به نشانی www.pardis.city موفق به دریافت نوبت اینترنتی شده اند می توانند جهت انجام امور در کارگزاری حضور پیدا کنند.
وی اظهار داشت: با عنایت به فراهم کردن بسترهای اینترنتی لازم و ارتقای آنها، مالکان می توانند برای انجام امور مربوط به معاملات ثانویه، خرید عرصه مسکن مهر، دریافت کارت قسط و دیگر امور، به صورت الکترونیکی از راه سامانه میز خدمت شرکت عمران شهر جدید پردیس به نشانی فوق الذکر و بدون رجوع حضوری در مراحل اولیه اقدام نمایند.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، از روز ۲۹ اسفند تا سوم فروردین پروژه های پردیس تعطیل بود که از روز سوم اسفند ماه ۴۰ درصد نیروها فعال شدند. مدیرعامل عمران پردیس گفته بود که در ایام آینده افراد بیشتری به کار برمی گردد. از ۸۲ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس حدود ۴۵ هزار واحد افتتاح شده و مقرر است مابقی تا آخر سال جاری به پایان برسد. سهم پردیس از مسکن ملی هم ۸۰۰۰ واحد مشارکتی و ۳۰۰۰ واحد ثبت نامی است که به قول هدایت، واحد های مشارکتی به حدود ۵ تا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و واحدهای ثبت نامی هم اردیبهشت ماه به فوندانسیون می رسد.