گران ترین خانه های آمریکا

به گزارش زیپو کالا گران ترین خانه فروخته شده در امریکا در سال های اخیر ۲۴۰ میلیون دلار ارزش داشته است.
به گزارش زیپو کالا به نقل از بیزینس اینسایدر، بررسی روند معاملات مسکن آمریکا طی ۱۵ سال گذشته نشان داده است که گران ترین خانه های فروخته شده در این کشور بالای ۱۰۰ میلیون دلار قیمت داشته اند. در ادامه با گران ترین خانه های فروخته شده آشنا می شوید:
۱-سنترال پارک – نیویورک
یک پنت هاوس واقع در محله ۲۲۰ سنترال پارک جنوبی نیویورک، ژانویه امسال به مبلغ ۲۳۹ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۲۱۹ دلار به فروش رسید تا رکورد گران ترین خانه خریده شده در این کشور طی سال های اخیر را جابجا کند.
۲- است همپتون- نیویورک
این ملک ۱۸ اکری واقع در محله است همپتون نیویورک، در سال ۲۰۱۴ به مبلغ ۱۳۷ میلیون دلار به فروش رسید.
۳- پالم بیچ – فلوریدا
در ایالت فلوریدا املاک لوکس بسیار زیادی وجود دارد اما در سال ۲۰۱۳، یک پنت هاوس واقع در طبقه پنجاهم یک مجتمع مسکونی در منطقه پالم بیچ به قیمت ۱۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار به فروش رسید.
۴- گرینویچ – کنیکت
این ملک ابتدا در سال ۲۰۱۳ به قیمت ۱۹۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شد اما در نهایت مالک مجبور شد با ۷۰ میلیون دلار تخفیف، سال بعد این ملک را به قیمت ۱۲۰ میلیون دلار واگذار کند.
۵- هولمبی هیلز – لس آنجلس
این خانه گران ترین خانه فروخته شده در تاریخ شهر لس آنجلس است که در سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱۱۹ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار واگذار شد.
۶- وودساید – کالیفرنیا
این خانه ویلایی واقع شده در ارتفاعات جنگلی کالیفرنیا در سال ۲۰۱۲ و به قیمت ۱۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به فروش رسید.
۷- پالم بیچ – فلوریدا
دیگر نماینده ایالت فلوریدا در لیست امسال یک ویلای ساحلی است که امسال به قیمت ۱۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار به فروش رسید.
۸- همپتون – نیویورک
دیگر نماینده ایالت نیویورک در لیست امسال که سال ۲۰۱۶ به قیمت ۱۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار به فروش رسید.
۹- مالیبو – کالیفرنیا
دیگر نماینده ایالت کالیفرینا در لیست امسال یک ویلای ساحلی است که سال ۲۰۱۸ به قیمت ۱۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار به فروش رسید.
۱۰- منهتن – نیویورک
آخرین خانه رتبه بندی امسال مربوط به پنت هاوسی در طبقه نودم مجتمع ” وان ۵۷” است که در سال ۲۰۱۴ به قیمت ۱۰۰ میلیون و ۴۷۱ هزار و ۴۵۲ دلار به فروش رسید.