بازار, تجارت, توسعه, تولید, ساخت, شرکت, صنعت, کالا

نقوی حسینی: از تولید حمایت شود

اکتبر 13, 2019

به گزارش زیپو کالا سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خواست که از تولید حمایت شود.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، سید حسین نقوی حسینی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: امسال سال پشتیبانی از تولید و رونق تولید است ولی متاسفانه از تولید حمایت نمی گردد و تولیدکنندگان ما تحت فشارهای مختلف هستند.
وی با اشاره به اینکه اداراتی مانند تامین اجتماعی، آب منطقه ای، برق، ارزش افزوده، مالیات، اداره گاز، محیط زیست و جهاد کشاورزی از تولیدکنندگان سرکشی می کنند، اظهار داشت: آب منطقه ای یک دامدار را با چند راس گاو، سه میلیارد تومان جریمه کرده در صورتیکه چاه او متعلق به پیش از سال ۸۵ است و مجلس مصوب کرده چاهی که متعلق به پیش از سال ۸۵ است باید پرونده تشکیل دهد و مجوز قانونی بگیرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آب منطقه ای این کار را که انجام نمی دهد هیچ، سه میلیارد تومان هم یک مرکز تولیدی را برای آبی که بهره برده جریمه کرده که این اقدامات پشتیبانی از تولید نیست.
او در آخر اظهار داشت: خواهش می کنم تذکر دهید که از تولید حمایت شود.