تجارت, شرکت, کالا

با تصویب کمیته تنظیم بازار انجام می شود؛ عرضه گوشت گرم وارداتی گوسفندی با قیمت تنظیم بازار در شهروند

اسفند ۲۰, ۱۳۹۷

زیپو کالا: مدیر عامل شرکت شهروند اعلام نمود: از روز یکشنبه ۱۹ اسفندماه عرضه گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت تنظیم بازار تنها در فروشگاه های شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار عرضه شده است.

به گزارش زیپو کالا به نقل از مهر و به نقل از شرکت شهروند، مسعود سریع القلم با بیان این مطلب اظهار داشت: در امتداد عرضه مطلوب گوشت گوسفندی تنظیم بازار به جامعه هدف که شامل تعاونی های مصرف کارگری، ارگان ها، سازمان ها، وزارت خانه ها و سایر شهروندان می شود و برمبنای مصوبه کمیته تنظیم بازار مقرر شده است عرضه گوشت تنظیم بازار بوسیله دو مجموعه شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار صورت گیرد.
وی در ادامه با اشاره به تغییرات به وجود آمده در نحوه عرضه گوشت تنظیم بازار اشاره کرد: این تصمیم به منظور پیشگیری از واسطه گری دلالان و تأمین گوشت مورد نیاز شهروندان به صورت متمرکز اتخاذ شده است و شهروندان می توانند از امروز با نمایش کارت ملی به میزان ۳ تا ۴ کیلوگرم گوشت گرم قرمز را به صورت بسته بندی خریداری کنند.
مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند درباب نحوه عرضه این محصول اشاره کرد: هر شهروند با نمایش کارت ملی خود می تواند از سهمیه گوشت تنظیم بازار با قیمت مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت و پشتیبانی امور دام کشور به مبلغ ۴۴، ۴۰۰ تومان برای ران گوسفندی و ۴۲، ۴۰۰ تومان برای سردست گوسفندی استفاده نماید.
وی افزود: کد ملی شهروندان در سامانه آنلاینی که به همین دلیل طراحی شده ثبت می شود و هر نفر در ماه یک دفعه می تواند گوشت مصرفی خودرا بوسیله فروشگاه های شهروند تهیه نماید.
سریع القلم درانتها با اشاره به شرایط خاص روزهای پایانی سال و هیجان خرید شهروندان در خرید گوشت قرمز، اظهار داشت: با تدابیری که اندیشیده شده است، شرایط عرضه و توزیع گوشت گوسفندی طی روزهای آینده بهبود پیدا خواهدنمود و برمبنای تصمیمی که مدیریت تنظیم بازار کل کشور گرفته است مشکل عرضه این محصول بزودی حل خواهد شد و گوشت مورد نیاز شهروندان بدون هیچ کمبودی، در فضایی آرام تأمین خواهد شد.