تجارت

معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد: انتخاب مدیران ارشد از داخل مجموعه وزارت راه و شهرسازی

بهمن ۶, ۱۳۹۷

به گزارش زیپو کالا معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در این وزارتخانه باید تمام مدیران و مدیران ارشد از داخل خود مجموعه راه وشهری انتخاب شوند، اظهار داشت: برنامه اصلاح نظام اداری همچون طرح هایی است که وزارت راه و شهرسازی در چارچوب ۱۰ برنامه آنرا دنبال می کند.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، سید سعید ظهر امروز (شنبه) در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب از همان روز اول چشم به نابودی آن داشتند، اظهار نمود: امروز پس از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شاهد تنومند شدن درخت انقلاب هستیم و وجود ۱۷ هزار شهید ترور، حادثه طبس، هشت سال دفاع مقدس و رشادت های مردم باعث شکل گیری و بارور و رشد نظام شد.

وی ادامه داد: از جانب دیگر دشمنان با تحریم ها به دنبال ساقط کردن انقلاب اسلامی هستند که با هشیاری مردم و مسئولان از این مسیر هم عبور خواهیم کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به اینکه اصفهان با وسعت ۱۰۷ هزار کیلومتر نگین استان های کشور است، تصریح کرد: این استان با قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب، نقش مهمی در حمل و نقل کشور دارد. راه های روستایی از موضوعات در دستور کار مدیریت جدید وزارتخانه است که برای آن برنامه ریزی هایی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه اصلاح نظام اداری از طرح هایی است که وزارتخانه در چارچوب ۱۰ برنامه آنرا دنبال می کند، اظهار نمود: هم اکنون در اصلاح ساختار و کاهش تصدی اقداماتی برداشته شد و بدین منظور انتقال سازمان راهداری اقدامی مهم برای افزایش راندمان این حوزه بود.

سیدعلایی با تاکید بر اینکه مدیریت سرمایه انسانی از محورهای دیگر تغییر است، اضافه کرد: در اولین مرحله این طرح برای استخدام ۳۰۰ نفر نیرو برنامه ریزی شده است و در این مسیر با توسعه آموزش به دنبال توسعه شایستگی ها و ارتقا سرمایه انسانی هستیم.

وی با اشاره به اینکه خدمت کردن در نظام اسلامی توفیق بزرگی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مجموعه وزارت راه و شهرسازی در تمام حوزه ها همچون راه، ریلی، هوایی، معماری و … برای خدمت بی منت به مردم تلاش می کند و در جهت تحقق این مورد کار را دنبال می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در این وزارتخانه باید تمام مدیران و مدیران ارشد از داخل خود مجموعه راه وشهری انتخاب شوند، تصریح کرد: انتخاب آقای امیرخانی هم در این راستا بود که وی در پست های مختلف فعالیت طولانی داشته است.

وی خطاب به امیرخانی، اظهار داشت: امروز فعالیت در این مجموعه نیازمند کار جهادی و خدمت بی منت به مردم است و زمان می گذرد و باید توجه داشت که فرصت برای خدمت به مردم بسیار کوتاه است.