تجارت

وزیر صنعت اعلام کرد: قیمت لوازم خانگی ۱۰ درصد کاهش خواهد یافت

دسامبر 19, 2018

زیپو کالا: وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: طی توافق با تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمت ها حداقل ۱۰ درصد کاهش خواهند داشت.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت (شاتا نیوز)، رضا رحمانی در نشست مشترک با تولیدکنندگان و تشکلهای صنفی حوزه لوازم خانگی با اشاره به بالا رفتن قیمت مواد اولیه تولید اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده دلال ها حذف می شوند و قیمت فولاد و پتروشیمی و غیره هم حتما کاسته می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد: تنها کسانی که دارای پروانه بهره برداری هستند مجاز به خرید مواد اولیه اند و در این زمینه روسای سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانها باز مسوولیت دارند.

رحمانی با اشاره به پتانسیلهای موجود در صنعت لوازم خانگی و برنامه ریزی برای توسعه تولیدات این صنعت، اشاره کرد: هماهنگی های خوبی انجام شده است و امیدوارم با کاهش قیمت ها شاهد رونق در بازار باشیم.

در این نشست مشترک نمایندگانی از اتحادیه لوازم خانگی و اتاق بازرگانی و همین طور برخی از فعالان صنعتی باز حضور داشتند که به بیان دغدغه ها و مشکلات موجود در این صنعت پرداختند.

فعالان صنعتی ضمن استقبال از نشست مشترک با وزیر صنعت، معدن و تجارت و توجه به مشکلات و چالش های صنعت لوازم خانگی، گزارشی از ظرفیت ها و توانمندی های تولیدکنندگان این صنعت ارائه کردند. همین طور شرکت کنندگان بر کاهش قیمت برای افزایش تقاضا در بازار لوازم خانگی تاکید نمودند.