تجارت

سامانه اتصال فارغ التحصیلان به بازار کار رونمایی می گردد

شهریور ۲۲, ۱۳۹۷

زیپو کالا: سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بزودی در زمینه کارآفرینی و طرح کارورزی و به منظور اتصال فارغ التحصیلان به بازار کار از سامانه ای رونمایی خواهیم کرد.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه کارگروه اشتغال استان، اظهار نمود: طبق آمارهای مرکز پژوهش های مجلس رشد اشتغال در کشور انجام شده است.
وی اضافه کرد: مبحث اشتغال در هیچ زمانی سیاسی نبوده و طرح اشتغال روستایی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی با کار کارشناسی و به شکل دقیق رصد می گردد و سامانه ای در شهرستان های سراسر کشور به راه افتاده است که اطلاعات این طرح را به شکل شفاف در دسترس قرار می دهد.
سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: بزودی در زمینه کارآفرینی و طرح کارورزی و به منظور اتصال فارغ التحصیلان به بازار کار از سامانه ای رونمایی خواهیم کرد.
محسنی بندپی برنامه ملی حمایت ازمعیشت عام و افراد خاص را از سیاست های دولت عنوان نمود که بزودی جزئیاتش اعلام می گردد و خاطرنشان کرد: هر طرحی را که استاندار اصفهان تایید کند بعنوان مصوبه کارگروه اشتغال ملی کشور تلقی خواهیم کرد.
به گزارش زیپو کالا به نقل از ایسنا، در این جلسه بعضی از معاونین وزارت تعاون؛ کار و رفاع اجتماعی، مدیران استان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته، مشکلات و بیان راهکارها برای رفع مسائل و مشکلات موجود آن پرداختند.